REJESTRACJA SZCZEPIEŃ COVID-19

2. Przez telefon do punktu szczepień – dzwoniąc pod nr telefonu 665 665 370
     (w godz. 09:00 – 11:00)

3. Online poprzez e-Rejestrację na pacjent.gov.pl

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej:

Prosimy o wcześniejsze wypełnienie i przyniesienie ze sobą kwestionariusza wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem COVID-19 wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz posiadanie przy sobie dokumentu tożsamości i własnego długopisu.

Koordynatorem ds. szczepień jest:

Agnieszka Wysk

tel.: 665 665 370

Dokumenty do pobrania:

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Szczepienia 16 i 17-latków

17 maja rozpocznie się rejestracja na szczepienie przeciw COVID-19 nastolatków powyżej 16 roku życia. E-skierowanie swojego dziecko znajdziesz na jego Internetowym Koncie Pacjenta

Na szczepienia nastolatka możne będzie zarejestrować przez:

• kontaktując się z naszym punktem szczepień – tel. 665 665 370
  • bezpłatną infolinię Narodowego Programu Szczepień: 989
  • wysyłając SMS na numer 664 908 556  lub 880 333 333 o treści: SzczepimySie
  • poprzez e-rejestrację dostępną na stronie głównej pacjent.gov.pl Wybierz szybką ścieżkę e-rejestracji, wpisz numer PESEL i nazwisko Twojego dziecka, podaj numer telefonu, na który odbierać będziesz potwierdzenia i wybierz termin szczepienia.

Żeby się zakwalifikować na szczepienie, trzeba wypełnić kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego wraz z oświadczeniem o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Kwestionariusz jest dla pracownika medycznego podstawą decyzji, czy osoba może być zaszczepiona tego dnia.

W przypadku osób niepełnoletnich kwestionariusz i oświadczenie będą podpisywać rodzice.

Jeśli ktoś nie będzie miał wydrukowanego kwestionariusza ze sobą, to otrzyma go do wypełnienia w punkcie szczepień.

Uwaga! Jeśli nastolatek nie przyniesie na zabieg kwestionariusza podpisanego przez rodzica lub opiekuna prawnego, to ten musi z nim przyjść.

Nastolatki otrzymają szczepionkę Comirnaty firmy Pfizer, która jako jedyna została dopuszczona przez Europejską Agencję Leków do stosowania u osób w wieku 16+.

Po każdym z kolejnych dwóch szczepień nastolatek otrzyma zaświadczenie o przebytym szczepieniu. Będzie ono też, podobnie jak kod QR potwierdzający pełny cykl szczepienia, na Internetowym Koncie Pacjenta nastolatka (Na IKP wybierz „Profilaktyka”, a następnie „Szczepienia”).

Dokumenty do pobrania:

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby niepełnoletniej przeciw COVID-19

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych